Наш район ремонтує школу на Херсонщині

Деталі

У селі Іванівка на деокупованій Херсонщині будівельники з нашого району ремонтують розбиту російськими окупантами школу.
«У будівлю школи влучив ворожий снаряд: вибиті вікна та понівечені стіни. У підвалі, під час окупації, жили орки. Тікаючи, вони залишили після себе бруд, сміття і руїни», – розповідає голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

 

Вона каже, що до цього села поступово повертаються родини з дітьми. Тож, за дорученням Ігоря Табурця, голови обласної військової адміністрації були направлені додаткові сили і засоби щоб приступити до наступного етапу – відновлення Іванівської школи. Після завершення ремонтних робіт, сюди планують підвозити дітей на навчання із сусідніх сіл.
«До робіт із розбору завалів від влучань, демонтажу та підготовки будівлі до виконання безпосередньо ремонтних робіт, долучилися і надзвичайники районного управління ДСНС», – розповідає пані Валерія.
«Черкащина продовжує перевтілювати свої підшефні села на Херсонщині. Повертає в Новопетрівку, Іванівку та Миколаївку життя. Разом із усіма, хто долучився до національного проекту «Пліч-о-пліч», ми вже відновили 76 домівок, ще на 34 – просто зараз тривають роботи», – додає голова ОВА Ігор Табурець.
Нагадаємо, що на початок 2023 року внаслідок війни в Україні було повністю зруйновано 440 закладів освіти, ще 2711 пошкоджено. Майже половина з них – школи.

scroll back to top

Previous post Колектив ЦППРК приєднався до міжнародної акції з прибирання
Next post На фермах лівобережжя Черкащини ростуть Байрактар, Джавелін і Хаймарс… — Новини Черкащіни

Добавить комментарий