Наступили на хвіст? Черкаська “антивакцинаторка” публічно “зреклася” своїх поглядів

Черкащанка Ірина Ткаченко, яка ще недавно організовувала “антивакцинаторські” мітинги та акції, проривалась на круглі столи за участю представників МОЗ, щоб поставити їм “незручні запитання” щодо вакцин, тепер заявляє, що насправді не є противницею щеплень від COVID-19, а її просто неправильно зрозуміли люди, “які не розбираються в економіці і законах”. Відповідний сумбурний і заплутаний монолог вона опублікувала на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“На мене повісили ярлик “антивакцинатор”, що є повною нісенітницею. Я при здоровому глузді, не ведусь на всякі “брєдні” щодо того, що вірус розпиляють чи чіпи вколюють. Вакцинація потрібна. Є дуже багато людей, організм яких не може самостійно подолати вірус. Чому це так – нехай розбираються вірусологи, імунологи. Якщо ви бачили, що я перепощувала на своїй сторінці – то це лікарі офіційної медицини. І вони говорять, що вакцинація у своєму роді потрібна. Вакцинація врятувала сотні, тисячі, сотні тисяч життів від інших хвороб. Тому медицина, напевно, і в питанні з вірусом, який зараз новий, діє по тій же схемі. Тому кожен з вас повинен думати насамперед своєю головою і слухати свого лікаря”, – звернулась до аудиторії Ткаченко.

Утім, варто зауважити, що ще зовсім недавно риторика пані Ткаченко була зовсім іншою, набагато агресивнішою і нетерпимішою до всіх, хто закликав вакцинуватись, а засоби масової інформації, які друкували інформаційні повідомлення по темі, вона називала “рознощиками заказухи”. Вакцинацію ж називала “примусовою”, сам процес “уколізмом”, а засоби захисту – “намордниками”, які вона не збирається одягати.

Цікаво, що відеозвернення з’явилось після кількох резонансних подій, які явно рикошетом вдарили по бізнесу пані Ткаченко, і могли поставити під загрозу навіть її свободу, тому, в очевидь, її думка і “змінилась”.

По-перше, на діяльність антивакцинаторів в Україні звернули увагу правоохоронці, порушивши кримінальне провадження щодо наміру повалення конституційного ладу. Правоохоронці зібрали докази, що рух мав далекоглядні плани розколювати країну за завданням Москви. І у справі цій фігурує інша “антивакцинаторська зірка” Черкас – Олена Фаїст, яка на всю країну заявила, що фінансування “антивакцинаторського” руху йде в тому числі і з Росії.

Пізніше правоохоронці поцікавились діяльністю і Ірини Ткаченко, виявивши “по ходу потяга”, що вона ще й керує неліцензованим приватним дитячим садочком. Поліція прийшла туди з перевіркою і Ткаченко намагалась довести, що це її приватний будинок і чужих дітей там немає. Хоч у соцмережах заклад таки позиціонувався як приватний дитячий садок – дитячий центр підготовки і розвитку “Крокодил Гена”, і, швидше за все, усього необхідного пакету документів у нього таки немає.

Напевне, історія з поліцією мала свої юридичні наслідки, тож Ірина Ткаченко вирішила терміново “відхреститись” від серйозніших імовірних обвинувачень у антидержавній діяльності і залагоджувати дрібніші – із не зовсім законною власною бізнесовою діяльністю.

А як “співала” про закон, як співала! А виявилось, на практиці, “петляла” як багато-хто, говорила неправду, при цьому з натхненним виглядом повчаючи інших.

Додамо також, що і у своєму відеозверненні пані Ткаченко також сказала чимало відвертої неправди, бо 10 листопада на Соборній площі Черкас саме вона організовувала мітинг людей, що виступають проти вакцинації. Тоді на неї склали протокол за проведення мітингу без дотримання карантинних правил (за частиною 1 статті 44 КУпАП). І на її сторінці у “Фейсбук” досі красується чимало постів про “вакцинаторський геноцид” і “баранізацію людей”. Якщо пані Ткаченко вже забула, про що писала, ми зробили скріни.

Правда, на початку свого “відеозречення” Ірина Ткаченко заявила, що її сторінку “зламують” і “блокують”, то, можливо, тепер вона буде доводити, що всі її раніші дописи робила не вона? Оце буде точно “5G” в дії…

Тетяна Воронцова

Previous post Неповнолітнього засудили за напад на жінку
Next post “Деякі директори шкіл і керівники дитсадків думають, що вони царі. Ми цю корону знімемо”, – Мкртчян

Добавить комментарий