Навчальний рік завершився. Випускники йдуть, першокласників у Смілі поменшає з 1 вересня

Деталі

 

 

У Смілі пролунали останні дзвоники. Завершився навчальний рік. Як повідомив міський голова, цьогоріч у громаді 433 випускники 11 класів та 655 дев’ятикласників.
Водночас у навчальних закладах Сміли триває набір до перших класів. Попри всі виклики, наше місто живе, навчається, розвивається та будує майбутнє, запевнив Сергій Ананко.
«Вірю, що наступний навчальний рік наші діти розпочнуть уже в мирній Україні. Нехай це літо подарує кожній родині більше тепла, спокою та добрих новин.»- побажав керівник міста.
Нагадаємо у Смілянській громаді прогнозують менше школярів і першокласників в наступному навчальному році. Начальниця управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Тетяна Трушкова повідомляла, що у школах прогнозують зменшення кількості учнів. Очікується, що їх загалом стане менше на 408 дітей. Також зменшиться кількість першокласників — станом на 1 вересня їх прогнозують 345, що на 80 менше, ніж навчалось у нинішніх перших класах.

scroll back to top

Previous post Трьох людей врятували під час пожежі у багатоповерхівці
Next post Наша землячка стала чемпіонкою міжнародного турніру

Добавить комментарий