Навчання в безпеці: Ігор Табурець про будівництво укриттів у школах області — Новини Черкас

На Черкащині продовжують працювати над розширенням фонду захисних споруд у закладах освіти. Це – незмінний пріоритет для регіону. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, наразі коштом держсубвенції в області облаштовують 7 укриттів у школах. Зокрема, 2 проекти з капремонту протирадіаційних укриттів, ще 5 – їхнє будівництво. Громади співфінансують ці роботи.

З перебігом будівництва одного з таких укриттів в Маньківській тергромаді керманич області ознайомився під час робочого візиту.

– Роботи активно тривають, – зауважив Ігор Табурець. –  Укриття розраховане на 450 місць. Воно вміщатиме як школярів цього закладу, так і дошкільнят із сусіднього. Комунікації, комфорт, відповідність нормам – головні акценти проекту.

За словами начальника ОВА, на сьогодні мають можливість використовувати укриття (власні та інших суб’єктів господарювання) вже 96% шкіл області. Роботи у цьому напрямку тривають.

Читайте також: в області продовжують втілювати реформу шкільного харчування, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. У межах цієї ініціативи начальник Черкаської ОВА підписав договір із World Food Programme.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Previous post Черкаська волонтерка шукає дім для цуценят із Авдіївки — Новини Черкасс
Next post «Лисиці приводять у двір свій виводок і нікого не бояться»: Золотоніщина потерпає від хижаків — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий