“Не треба було поспішати звільняти одразу всіх”: у тролейбусний парк набирають контролерів | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

На комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» оголосили набір контролерів. Всього планують взяти 30 осіб. Частину від необхідного штату вже сформували.   

Черкаський громадський діяч Павло Мосійсук у своєму дописі дивується таким планам влади і не розуміє, навіщо звільняли попередніх кондукторів.

Начальник управління транспорту Віталій Москаленко ЧМР в коментарі «Про все» погоджується, що тоді — наприкінці березня — поспішили з рішенням звільнити людей.

«Зараз організовуємо контрольну службу в тролейбусному парку, — каже Москаленко. – Збільшиться їхня кількість і вони вже зможуть виписувати штрафи, оскільки теперішні (контролери приватної фірми, — ред) можуть лише видавати квиток контролера. Раніше кондуктори були звільнені, бо проїзд був безкоштовним і платити їм зарплати було нелогічним. Можливо, поспішили. Але ж тоді 100 кондукторів звільнили, а набираємо лише 30. Але так, не треба було поспішати звільняти одразу всіх. Можна було б провести конкурс і відібрати необхідну кількість. Але хто не працює, той не помиляється».

Водночас 10 із 15 вже набраних контролерів раніше працювали кондукторами в «Черкасиелектротрансі».

На маршрути працівники контролю вийдуть з 20 серпня. Нині претендентам обіцяють вчасно віддавати 12 147 гривень заробітної плати, офіційне працевлаштування, соціальний пакет та додаткові пільги. Охочих отримати роботу запрошують звертатися у відділ кадрів підприємства за номером 64-54-82.

Нагадаємо, із 19 липня на роботу у черкаських тролейбусах вийшли контролери. Вони перевіряють, як пасажири здійснили оплату за проїзд, та документи у пільговиків. Усього компанія «SMART-TICKET TECHNOLOGY», яка виграла конкурс на встановлення валідаторів у тролейбусах Черкас, найняла на роботу 15 контролерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні в Черкасах деякі тролейбуси їздитимуть тільки до Можайського

Previous post Ющенко відправить на фронт зібраний у Моринцях мед | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Через куріння на Уманщині мало не згорів будинок

Добавить комментарий