Неповнолітній збив на смерть 9-річного хлопчика. Його матір отримала майже три роки тюрми — Новини Черкас за сьогодні

в Новини 18.11.2024

До 2 років 8 місяців позбавлення волі засуджено особу, яка допускала до керування транспортним засобом неповнолітнього сина, одна з поїздок якого закінчилась смертельною трагедією.

Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що починаючи з червня 2020 року по листопад 2023 року обвинувачена, будучи власником автомобіля марки «Honda Civic» та відповідальною особою за його експлуатацію, добровільно та систематично дозволяла керування належним їй легковим автомобілем 17-річному сину, при цьому достовірно знаючи про відсутність у нього посвідчення водія й відповідно права на таке керування.

Під час однієї з таких поїздок, парубок збив 9-річного хлопчика. Від отриманих тілесних ушкоджень дитина померла на місці події.

Матері призначено покарання у вигляді 2 років 8 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з відповідальністю за технічний стан або експлуатацію транспортних засобів строком на 2 роки.

У суді обвинувачена вину не визнала.

Читайте також: Житель Сміли вбив свою співмешканку

Реклама
Previous post Черкащина отримає додаткові кошти на житло для родин ветеранів — Новини Черкас
Next post Графіки погодинних відключень на 19 листопада

Добавить комментарий