Незвичний прихисток для котів створили в нашій області

Деталі

В Умані створили хатинки для дворових котів. Утім прихисток незвичайний — дозволяє тваринам ховатись від холоду і дощу у підвалах, не заходячи до них.
Так в Умані розв’язують проблему бездомних котів, розповіла Суспільному зооволонтерка Оксана Савіцька.
«Йдеться про дерев’яні короби, які встановлюють усередині підвалів. Короби кріпляться до підвальних віконець, даючи можливість тваринам сховатися у них від негоди і не заходити безпосередньо до підвальних приміщень», — розповіла Оксана Савіцька.

 

За словами керівниці уманського благодійного фонду «Серце Друга» Яніни Тиховської, Умань визнала котів повноправними мешканцями і частиною екосистеми міста два роки тому.
«Це можливість привернути увагу людей до необхідності захисту вуличних тварин, що не з власної волі опинились на вулиці і стали залежними від людської відповідальності та гуманізму. Із кожним роком тварин на вулиці викидають все більше – а в більшості міст України притулків для котів немає. У Черкасах та Умані так само — є приватні притулки зоозахисників, але організованої альтернативи перебування для котів, що опинились на вулиці, немає», – розповіла Яніна Тиховська.
Частиною екосистеми котів давно визнано у дуже багатьох містах України — Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Рівному, Запоріжжі, Полтаві, Луцьку, Херсоні.

scroll back to top

Previous post «Попри всі труднощі ми працювали в «плюс»: що досягла компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» за час існування — Новини Черкас за сьогодні
Next post СБУ «демілітаризовує» окупантів ударними дронами

Добавить комментарий