«Ніхто силоміць не забирає»: керівник ТЦК розповів про роздавання повісток на Черкащині (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

12.02.2024

Для уникнення конфліктів під час роздавання повісток, для черкаських працівників ТЦК розробити чіткі алгоритми, слідуючи яким вони мають спілкуватися з громадянами.

Про це під час ефіру в студії видання “ВиЧЕрпно” розповів начальник Черкаського обласного ТЦК та СП Олександр Устименко.

“Ми маємо право оповіщувати людей на вулицях, у громадських місцях, на блокпостах. Ми не доходимо до заходів, які виникають у деяких регіонах України. Ми не зупиняємо маршрутки, тролейбуси. Ми робимо поквартирний обхід”, – наголосив керівник Черкаського обласного ТЦК та СП.

Також він додав, що вручення першої повістки не означає, що чоловіка відразу відправлять до лав ЗСУ.

“Якщо ми дали вам першу повістку, то це не означає, що ми вас відразу кудись повеземо. Людина прибуває до ТЦК, отримує направлення на медичний огляд, проходить його. Ніхто силоміць не забирає, принаймні в Черкаській області”, – наголосив Устименко.

Більше інформації з ефіру дізнавайтеся під час перегляду відео:

Олександр Устименко в студії

Читайте інші новини з ефіру:

  • Працівникам Черкаського ТЦК почали видавати боді-камери
  • Начальник ТЦК Черкащини висловився щодо ідеї мобілізації в’язнів (ВІДЕО)
Previous post Черкаські ТОРівці посіли призове місце у Чемпіонаті з перетягування каната (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні
Next post Циклон «Paulina» проявить себе дощем та квітневими температурами

Добавить комментарий