Новий керівник черкаських парків не відкидає можливості повернення затриманого попередника | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Новий керівник черкаського комунального підприємства «Дирекція парків» Геннадій Шевченко офіційно приступить до роботи із понеділка, 8 серпня. Зараз він розбирається у стані справ підприємства.

«Мені треба провести аудит та інвентаризацію, — пояснює у коментарі «Про все» Шевченко. – Досвід я маю, адже робив перевірки по «Дирекції парків», працюючи заступником міського голови. Якщо на фронті все буде добре і буде можливість, обов’язково презентуватимемо нові проекти. Поки є важливіші речі: треба зберегти робочі місця, дати людям зарплату та підтримувати в парках порядок. В нас 14 кілометрів місця навколо Дніпра. Є певні проекти і роботи вистачає».

Водночас Шевченко не відкидає можливості повернення попереднього керівника.

«Тут питання по Юрченку. Тобто, треба дочекатися рішення суду, — вважає Шевченко.  – Треба побачити, що там на столі, а не те що пишуть. Людина поки не винна. Я не можу з ним наразі поспілкуватися, бо в нього було затримання на 72 години. Фактично, я ще не директор. З понеділка виходжу на роботу. Його випускатимуть і я пробуватиму з ним поспілкуватися. Будемо визначатися».

Владислав Юрченко поки не відсторонений від виконання обов’язків. Геннадій Шевченко планує це зробити після ознайомлення з документами по кримінальній справі.

Previous post Засуджено двох жінок за несанкціонований збут інформації — Новини Черкащіни
Next post Черкаському депутату-колаборанту порадили залишатися в СІЗО | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий