Обласна бібліотека поповнилася новими книгами — Новини Черкащіни


02 серпня 2022, 19:01

Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка знову з радістю ділиться приємними новинами! Наш фонд поповнився цікавими виданнями: представник видавництва «Інтроліга ТОР» Ірина Прилуцька передала бібліотеці книги сертифікованого психотерапевта, тренера і супервізора Транзактного аналізу Анни Яворської «ДЕЛО №21», Оксани Мороз «Півстоліття на варті Лисянських лісів» та власну книгу-альбом «Місто Черкаси», який видала у співавторстві з батьком Олександром Прилуцьким.

«ДЕЛО №21» – справа репресованого більшовицьким режимом прадідуся Анни Яворської Андрія Кващука. Видання цікаве тим, що повністю складається з документів відкритих архівів СБУ. Злочинна машина епохи тоталітаризму не знала ні жалю, ні співчуття, ні справедливості. Та й правдою не переймалася…

«Півстоліття на варті Лисянських лісів» – розповідь про історію розвитку та діяльності ДП «Лисянське лісове господарство» та його підрозділів.

Книга-альбом «Місто Черкаси» – презентаційне двомовне видання (українською та англійською мовами), в якому з історією нашого міста знайомлять не лише за допомогою тексту, а й із використанням великої кількості давніх та сучасних світлин.

Про це інформують в бібліотеці.

297109780_5680034585364834_5965486987012061052_n

Джерело

Previous post У Жашкові чоловік побив стільцем свого товариша — Новини Черкащіни
Next post Поліцейські Жашкова затримали чоловіка, який стільцем побив свого товариша

Добавить комментарий