Область розірве договір з підрядником, що має реконструювати будинок в Умані

Деталі

 

 

Підрядник, що має реконструювати будинок в Умані, в який влучила російська ракета, на сьогодні роботи не виконує, хоч і отримав 6 мільйонів авансу. Він має повернути кошти і розірвати угоду.
Про це розповів під час брифінгу голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, відповідаючи на питання кореспондента “18000”.
«Там об’єкт непростий. Будівля блочного типу. Зазначені блоки уже не виготовляються. Знайшли одне підприємство, яке готове виготовити блочні конструкції. Учасник, який виграв тендер, повідомив, що співпрацює з цим підприємством, і вже виконував роботи такої складності», – розказує очільник області.
За словами Табурця, переможець тендера отримав 6 мільйонів гривень авансу. Кошти мали піти на демонтаж, який мали завершити в грудні.
«Жодні роботи виконані не було. Лише стрічкою обвели», – каже він.
Табурець розповідає, що “вболіває” за цей будинок.
«Уже після тендеру з’явилася київська компанія, знайома з процесами відновлення. Я просив їх допомагати, бо я хвилююся за цей будинок. Це компанія, що має позитивний імідж. Вони відразу сказали, що будуть великі складнощі. Вони мають досвід в Ірпені і Бучі. Вони здивувалися, що фірма, яка не робила це раніше, буде відновлювати цей будинок. Ми відслідковували ситуацію. Станом на зараз договір субпідряду не підписаний. Зі слів підрядника, виникли проблеми з робочою силою та обладнанням через мобілізацію», – додав він.
За словами Табурця, нині йдуть перемовини з підрядником, щоб він добровільно повернув авансовані кошти і розірвав угоду.
Зазначимо, що “18000” писав про цю закупівлю. Її вартість 65 мільйонів гривень. Роботи виконує – “Уманьрембуд 2”.
Товариство “Уманьрембуд 2” зареєстроване в Умані. На початку цього року фірма змінила власника, директора та юридичну адресу і на сьогодні належить Михайлу Фокіну.
До Фокіна власницею фірми була Альона Ковальчук, а до червня 2021 нею володів Олександр Ковальчук. Цей же Олександр Ковальчук був директором товариства до вересня 2021 року.
Ковальчук – депутат Черкаської обласної ради від фракції “За майбутнє”. Через Ковальчука, за інформацією ЗМІ, фірма входила до орбіти депутата Антона Яценка. Зараз співрозмовники «18000» запевняють, що Яценко вже не має стосунку до підприємства.
Водночас, за нашою інформацією Михайло Фокін – батько дружини Ковальчука. При цьому, чи має на сьогодні Ковальчук відношення до Яценка – невідомо.

scroll back to top

Previous post На Монастирищині завдяки громадському бюджету створили гончарну майстерню | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Бійцям на фронт передали комплекс супутникового зв’язку та два авто

Добавить комментарий