Оборонцям неба над Черкащиною надають допомогу смілянські підприємці

Деталі

«Плюс два авто, квадрокоптери та необхідне обладнання для новосформованого спецпідрозділу протиповітряної оборони, який захищатиме нашу область.
Друзі, ці бійці закриватимуть над нашими головами небо від ворожих ракет та ударних дронів. Дякую кожному, хто долучився до такої необхідної справи!»- написав в своїх соцмережах міський голова Сміли.

 

Сергій Ананко перерахував всіх смілянських благодійників. Автомобіль марки Nissan, об’єднавши зусилля, закупили Василь та Максим Стороженки, Олександр Плюта, Вадим Пʼятак, директор фабрики «Меркурій» Євген Таран; Володимир Супрун, директор ТОВ «Смілянський ринок»; Петро Даценко, директор ПрАТ «АТП 17128»; Віталій Бойко, директор ТОВ «Смілянський лісопромисловий комплекс»; Олександр Самсоненко, керівник ТОВ «Континент-Груп».

 

Автомобіль пікап марки Nissan зняв з обліку свого підприємства та передав на потреби військових директор ТОВ «Агрохімпродукт» Віталій Лисенко. Попередньо авто пройшло необхідне ТО та закуплено запасний комплект резини.
Волонтер Станіслав Степанов придбав генератор і пристрій супутникового зв’язку Starlink.
В рамках програми Смілянської міської територіальної громади « Підтримки ЗСУ на 2023-2025 рр.» закуплені квадрокоптери охоронцям нашого неба. Ці дрони вже 16-ий та 17-ий за рахунком, що придбані з бюджету громади.
Використали і кошти благодійного фонду, створеного при Смілянському виконавчому комітеті, закупивши для підрозділу телевізор Satelit, планшет lenovo, два принтери Epson i HP та генератор.
Всі, хто долучились, розуміють важливість повітряної оборони і знають як нелегко впоратися з ворогом. Допомога військовим – пріоритет Смілянської громади, як і кожної свідомої людини, зазначив міський голова

scroll back to top

Previous post У районі облаштували ще одне укриття
Next post В області побудують великий агропереробний завод за $25 млн

Добавить комментарий