Обстріли військової частини зафіксували в Смілі


 

Військову частину в місті Сміла, що на Черкащині, в районі "Загребля" обстріляли. 

Про це повідомив міський голова Сергій Ананко під час свого ефіру на Facebook. 

"О 7:20 годині влучили дві ракети в нашу військову частину. Слава богу, без жертв. У нашій лікарні є запас ліків", — сказав він. 

Нагадаємо, що в центральну частину Умані влучив снаряд. Один чоловік загинув. До Уманської міської лікарні звернулись 5 осіб з тілесними ушкодженнями, ступінь тяжкості встановлюється. Там зараз проводять евакуацію. 

Фото — "Суспільне"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Військова частина в Дубіївці зазнала атаки", — Скічко.

Джерело

Previous post На Черкащині на в’їздах та виїздах встановлюють блокпости
Next post Евакуація населення: масові пункти збору організували на виїзді з Умані

Добавить комментарий