Військову частину в місті Сміла, що на Черкащині, в районі "Загребля" обстріляли.
Про це повідомив міський голова Сергій Ананко під час свого ефіру на Facebook.
"О 7:20 годині влучили дві ракети в нашу військову частину. Слава богу, без жертв. У нашій лікарні є запас ліків", — сказав він.
Нагадаємо, що в центральну частину Умані влучив снаряд. Один чоловік загинув. До Уманської міської лікарні звернулись 5 осіб з тілесними ушкодженнями, ступінь тяжкості встановлюється. Там зараз проводять евакуацію.
Фото — "Суспільне"
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Військова частина в Дубіївці зазнала атаки", — Скічко.
