Один із провулків у Смілі перейменували на честь колишнього мера, який загинув під Бучею


 

Провулок Перемоги, який розташований в Смілі на мікрорайоні Загребля, перейменовано на вулицю Олексія Цибка.

Про це повідомляє "Сміла.city". 

Таке рішення прийняли депутати Смілянської міської ради на сесії 27 липня. Більшість депутатів підтримали запропонований проект. Доцільність перейменування провулку Перемоги на вулицю Олексія Цибка розглядалася на громадських слуханнях, обговорювалася відповідними комісіями та вивчалася управлінням архітектури.

Нагадаємо, що в квітні Олексію Цибку посмертно присвоїли звання "Почесного громадянина міста Сміла".  55 річний спортсмен, політик та громадський діяч Олексій Цибко загинув 31 березня у с. Забуччя, що на Київщині. Його знають як майстра спорту України та майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, капітана Національної збірної України з регбі, президента Федерації регбі України з 2003 по 2005 рік. У 2007 році в Смілі Олексій Цибко заснував регбійно-футбольний клуб "Сміла", вихованці якого стали дворазовими чемпіонами України, майстрами спорту з регбі. 

Джерело

Previous post У Черкаси з окупації втекла жінка, яка застала сталінські репресії | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post За добу рятувальникам довелося гасити п’ять пожеж трави та сміття

Добавить комментарий