Офіційно запросили і не пустили: міський голова Черкас Бондаренко не зміг потрапити на Конгрес із Зеленським

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні зранку не зміг потрапити на Конгрес місцевих та регіональних влад, який зараз відбувається під головуванням Президента України Володимира Зеленського у столиці. Перед цим меру надійшло офіційне запрошення із Офісу Президента за підписом заступника керівника цієї установи Кирила Тимошенка, який також є виконавчим секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Про це Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Перебуваю у відрядженні. Приїхав на конгрес під головуванням Президента, але, на жаль, у списках запрошених себе не побачив, і зрозуміло, що представники охорони мене не пустили. Отакий діалог проходить на початку опалювального сезону. Виїжджаю назад у Черкаси. Убив купу часу невідомо на що. Нашим посадовцям, думаю, треба ретельніше готуватись до таких заходів, і якщо їм хочеться діалогу – то його треба проводити. А якщо просто не пускати тих міських голів, хто може виступити і донести думку громади, то такий і діалог буде”, – сказав Бондаренко.

Варто зауважити, що на Конгресі мали обговорити питання підготовки до опалювального сезону, забезпечення населення питною водою, стану реалізації реформи з управління відходами, а також організацію системи навчання та підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо також, що 28 вересня черкаський міськвиконком підтримав рішення щодо підняття тарифу на тепло для “Черкаситеплокомуненерго”, однак Бондаренко не підписав його.

Previous post У Черкаському музичному коледжі заборонили проводити індивідуальні заняття. Викладачі вийшли на протест (Фото)
Next post У Черкасах викрили групу чоловіків, які продавали наркотики | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий