Окупанти втратили понад 30 тисяч своїх солдат, понад 90 тисяч – поранені

Деталі

 

 

Глава українського оборонного відомства прокоментував втрати ворожих військ. За словами Олексія Резнікова, окупанти втратили понад 30 000 своїх солдатів на війні в Україні. Також понад 90 000 – поранені.
Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони України.
Резніков додав, що дуже багато зниклих безвісти. Російське керівництво багатьох окупантів видає як “загублених”, щоби не виплачувати грошові компенсації родинам.
Наразі РФ прагне вийти на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей. Водночас ставить завдання щодо утримання та забезпечення сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом, блокування морських комунікацій України в Чорному морі. У свою чергу, територію Білорусі використовує для нанесення ракетних ударів по Україні.
Проте міністр наголосив, що українська сторона робить усе, щоб обороняти всі потенційно загрозливі напрямки.
Зокрема, він наголосив, що “зберігати обличчя” президенту РФ Володимиру Путіну, на що досі натякають окремі партнери, вже пізно.
“Після звірств та злочинів у Бучі, Бородянці, Ірпені, Маріуполі…Ми захищаємо свої землі, боремося за свободу, захищаємо весь європейський континент. Давайте просто разом переможемо ворога, – закликав Резніков.

scroll back to top

Previous post Звернення Президента Володимира Зеленського про відбудову України
Next post Черкаські спортсмени – переможці чемпіонату України з рогейну — Новини Черкащіни

Добавить комментарий