Оновлений законопроєкт про мобілізацію потребує доопрацювання, — Антикорупційний комітет — Новини Черкасс

Про це повідомила членкиня комітету Вікторія Сюмар.

“Врешті комітет визнав законопроєкт таким, що містить корупційні ризики знову: і через те, що Кабмін визначатиме, хто з правоохоронних і антикорупційних органів матиме бронь, а хто має бути мобілізованим. І що Кабмін може ще більше обмежити виїзд за кордон для інших категорій без жодної чіткості. І через неясність, які документи треба надати для доглядаючих за інвалідами, аби довести факт догляду. І через те, що можуть бути ризики при накладанні стягнення за не відкриття електронного кабінету призовника”, – написала пані Вікторія.

Вона пояснила, що поки що ТЦК передаватиме інформацію про тих, хто кабінет не зробив, до поліції. Правоохоронці виписуватимуть протоколи про порушення.

“Все виписано знову не чітко і сумнівно щодо відповідності до Конституції… ми запропонували як його доопрацювати”, – додала членкиня Антикорупційного комітету.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року до Верховної Ради подали законопроєкт щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Однак за нього не знайшлося голосів у Раді, тому документ відправили на доопрацювання.

Про оновлену редакцію законопроєкту стало відомо вже наприкінці січня 2024 року. Кабмін передав її до Верховної Ради.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Previous post У Жашкові чоловік зберігав вдома понад 40 згортків з наркотиками
Next post В одному з районів Черкас пропонують встановити зупинку — Новини Черкасс

Добавить комментарий