Опалювальний сезон у Смілі буде, але дуже лякає висока ціна на газ

Деталі

 

На бюджетній комісії депутати обговорювали початок опалювального сезону у нашому місті.
Докладно про це питання проінформував міський голова Сергій Ананко. Якщо коротко – то передоплата за газ є, номінації на газ є. Але ціну на газ ніхто не знає. Очевидно, що вона буде дуже високою. І це надзвичайно турбує міську владу.
Із НАК Нафтогазом у Сміли поки що проблем немає, борги переведені і реструктуризовані, суди ще тривають. І те, що смілянські юристи виграли у Нафтогазу – піде на міські рахунки. Тобто поточних боргів у нас немає, ще й є передоплата у розмірі 8 млн грн.
А от ПАТ Черкасигаз наше місто винне 45 млн грн. По цьому питанню є проблема, тому що вийшла унікальна ситуація на всю країну. Над вирішенням цього питання міська влада працює. Вже виробили три варіанти виходу із ситуації. Але ніякий варіант ПАТ Черкасигаз не подобається, тому це питання залишається відкритим.
Найбільше, що турбує владу – це яким буде тариф на теплопостачання у місті. Підприємства не можуть розрахувати тариф, тому що держава пропонує змішаний тариф. Ця сума буде невигідна ні для населення, ні для бюджетних організацій. Ціни надто високі. Ніхто не потягне таку оплату.
— Правил гри немає, — постійно наголошував міський голова. – Висока ціна тарифу просто обрубує всі можливості. Те, що ми запустимо вчасно опалювальний сезон – це точно. Але як ми його пройдемо? Чим ми будемо платити? Як вийти з цієї ситуації? Немає чітких правил гри. Всі міста в такій же ситуації…

scroll back to top

Previous post Кутова кухня: особливості вибору та установки
Next post КП «Готельний комплекс «Сміла» просить у депутатів 30 тисяч гривень

Добавить комментарий