Оприлюднено дані про середню зарплату штатних працівників на Черкащині — Новини Черкащіни


05 жовтня 2021, 14:05

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2021р. становила 11845 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і склала 96,3% до липня 2021р. та 124,1% до серпня 2020р.

Про це інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: фінансова та страхова діяльність; транспорт; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань; добувна промисловість і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 1,9 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; поштовій та кур’єрській діяльності; виробництві електричного устаткування; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 66% від середнього рівня по економіці.

Фото: Укрінформ.

Джерело

Previous post У Корсуні-Шевченківському рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку — Новини Черкащіни
Next post У центрі Чорнобая горів будинок (відео) — Новини Черкащіни

Добавить комментарий