Оприлюднено дані радіаційного фону на Черкащині — Новини Черкащіни


15 серпня 2022, 16:07

На 9 годину 15 серпня 2022 року метеостанції Черкаської області реєстрували показники радіаційного фону в діапазоні 11-14 мкР/год, що в межах природного фону.

Про це повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

За показниками, які отримуються Національною гідрометеорологічною службою ДСНС України, а також за доступними даними від ДП «НАЕК «Енергоатом» та інших офіційних джерел, станом на 10:00 15 серпня 2022 року радіаційна ситуація на території України залишається стабільною. Показники рівня радіаційного фону довкілля у зонах спостережень АЕС порівняно із середньомісячними величинами не виходили за межі точності їх визначення. Підвищення радіаційного фону на цих територіях не зафіксовано.

За даними Українського гідрометеорологічного центру, на ранок 14.08.2022 найвища величина гамма-фону була зафіксована метеостанцією Чорнобиль і становила 21 мкР/год. На найближчому від Запорізької АЕС пункті спостережень — 18 мкР/год, що нижче контрольного рівня. Моніторинг радіоактивного забруднення природного середовища на території Черкаської області продовжується, у разі зміни радіаційної ситуації будемо оперативно інформувати.

Джерело

Previous post Передчасно померла колишня черкаська прокурорка — Новини Черкащіни
Next post Поліцейські Умані затримали нетверезого водія, який на смерть збив велосипедиста — Новини Черкащіни

Добавить комментарий