Пацієнти із нецукровим діабетом зможуть отримувати ліки безкоштовно — Новини Черкасс

Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.

Це Десмопресин у вигляді таблеток та спрею. Побачити, які саме торгівельні назви включені до програми, можна буде після затвердження нового Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення. Новий Реєстр набере чинності 1 жовтня.

Щоб отримувати препарати за програмою “Доступні ліки”, необхідний електронний рецепт. Перший рецепт зможе виписати виключно ендокринолог. За наступними рецептами пацієнт зможе звернутися до свого сімейного лікаря.

Пацієнту з нецукровим діабетом потрібно відвідати ендокринолога. Лікар має встановити діагноз, зробити первинні призначення на ліки та медичні послуги, створити індивідуальний план лікування. Цей план лікування необхідно внести в електронну систему охорони здоров’я. Саме на основі цього індивідуального плану лікування буде формуватися електронний рецепт на Десмопресин.

На місці, в аптеці, потрібно надати електронний рецепт або назвати його номер та код підтвердження й отримати призначений препарат.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Previous post Вистрибнула з вікна після сварки: у справі щодо самогубства школярки з Умані відкрили кримінальне провадження
Next post На шиї були сліди удушення: черкащанина знайшли в річці після сварки з матір’ю — Новини Черкасс

Добавить комментарий