Вчора, 22 грудня, парафія Казанської ікони Божої Матері в місті Чигирин уперше звершила молебень за українське військо та український народ у лоні Православної Церкви України.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської єпархії ПЦУ.
Водночас частина парафіян, які не підтримали рішення про вихід громади з-під юрисдикції Московського патріархату, ухвалила рішення покинути храм. Вони вивезли з приміщення все парафіяльне майно, яке там перебувало. Під час підготовки до проведення інвентаризації майна священник о. Анатолій Прикотенко на місце не з’явився. Також він не відповідав на телефонні дзвінки.
Особливо символічним віряни називають те, що перша молитва в ПЦУ була звершена саме перед Казанською іконою Божої Матері.
