Парковки замість зелені. Чому міські проекти викликають невдоволення мешканців Сміли?

Деталі

 

 

Встановлені на РПЗ тимчасові споруди вже спричиняють «незручності» місцевим.
Під анонсом прямого ефіру міського голови смілянка Світлана Суботіна розповіла, що бачать мешканці мікрорайону навколо ще недовстановлених тимчасових споруд:
«Чому після встановлення необхідних їм труб «підприємці» залишили срач в парковій зоні РПЗ (кучугури глини досі лежать під деревами, на пішохідній доріжці вже та глина вкатана і люди мусять ходити по тій багнюці). Крім того, хто їм дав дозвіл на завоз будівельного сміття під вхід магазину? Доволі часто вони дозволяють паркувати свої машини в парковій зоні. Ну і останнє, про наше улюблене, зелені насадження. З дев’яти дерев, які ви дозволили їм зрізати, тільки одне було трухляве. І постає питання — з якою ціллю? Парковка, заїзд для машин? Чим вам так вгодили С…ови (бо це їх тимчасова споруда), що ви їм видали дозволи на все? «
Коментуючи такі слова смілянки, Сергій Ананко не готовий був одразу дати роз’яснення. Що призвело до таких дій підприємців? Він не знає. Хоча пообіцяв провести бесіду з необхідності приведення прилеглої території у належний стан. Мер наголосив, що дозволи на встановлення там ТС надавались і до його каденції, і під час. Підприємці почали встановлювати конструкції лише зараз. Проте запевнив, що приймати виконані роботи у них будуть відповідно до усіх норм і правил.
Також Сергій Ананко не заперечив, що дерева перед ТС одного із підприємців дійсно були зрізані, бо заважали спорудженню парковки.
Так само видалили декілька дерев по вулиці Дорошенка, навпроти управління соцзахисту. І тут теж міський голова не заперечує — для створення тротуару та парковки. Виправдовує це тим, що у місті помітно збільшилась кількість автомобілів. І тих місць для паркування, що були запроєктовані ще за радянських часів, нині категорично бракує. Тож поки дерев у Смілі вистачає, а парковок — ні, зелені насадження приносяться в жертву для місць стоянки залізних коней.
«Будь ласка, не вирубуйте зелене насадження Сміли. Нам дуже потрібні дерева, особливо в спеку» — написала смілянка Алла Тимченко.

scroll back to top

Previous post Кабмін оновив правила бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану
Next post Вбив таксиста та сховав тіло у лісосмузі

Добавить комментарий