Деталі
У черкаському СК «Будівельник» зіграні поєдинки завершального туру першого групового раунду регіонального етапу (черкаська зона) чемпіонату країни з футзалу: смілянський «Патріот» програв черкаському «Дніпру» з рахунком – 0:5.
Як повідомляє «Черкаський спогрт», першого гола у цьому поєдинку довелося чекати аж цілих сім хвилин. Хоча у бажанні обох команд відзначитися забитим голом раніше не відмовиш. Першими забили дніпряни – у їхньому складі відзначився Пархоменко. Пропущений гол особливо не засмутив «Патріот2 і команда кинула усі сили, щоб відігратися. Але дніпряни на досягнутому зупинятися не збиралися і змусили суперника все таки більше думати про захист. Згодом у смілянські ворота влетів і другий гол. Усі зусилля господарів зустрічі піти на перерву у більш менш доброму настої не мали успіху. А от МСК «Дніпро» перед сиреною на перерву забив свій третій гол.

Відразу після перерви «Дніпро» забив свій четвертий гол, тим самим зробивши вагому заявку на перемогу у цій зустрічі. Черговий пропущений гол геть зовсім засмутив смілянську команду. Дніпряни перейшли грати у відкритий футзал, з метою поповнити свою кількість забитих голів. У смілянської команди почали з’являтися можливості для того, щоб скоротити відставання у рахунку, але своїми шансами вони не користуються. А от у «Дніпра» багато, що виходить і помітно, що вони грають у своє задоволення. Щоправда був момент, коли вони були змушені грати вчотирьох, але це суттєво не вплинуло на результат зустрічі.
У підсумку МСК Дніпро здобув впевнену перемогу. Далі команди – на другому етапі, вирішуватимуть завдання у різних турнірах.

