Пенсіонер із Корсуня сяде на 2 роки до в’язниці через “лайки” під провокативними дописами | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Корсуні винесли вирок пенсіонеру, який у забороненій соцмережі «Однокласники» поставив «лайки» та поширив провокативні публікації. Експерти з’ясували, що в цих дописах виправдовувалась російська агресія та були заклики до повалення влади.

В одній із проросійських публікацій, яку поширив пенсіонер, йшла мова про те, аби з танків розстріляти Верховну Раду та Адміністрацію Президента задля закінчення війни.

На суді обвинувачений оправдовувався, що не підтримує російську агресію, а лише неакуратно повівся зі збереженням інформації. Як випливає із тексту вироку, чоловік просив застосувати до нього смертну кару, тому суд вирішив, що каяття пенсіонера було нещирим.

Корсунь-Шевченківський районний суд визнав корсунця винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Previous post Гвардиола: «Мы не сделали ничего особенного, выиграв Лигу чемпионов один раз» (18 сентября 2023 г.) — Новости футбола
Next post У Черкасах курсанти-рятівники присягнули на вірність Україні | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий