Переїхав на Черкащину, а згодом став на бік ворога: судитимуть державного зрадника


 

Жителя Луганщини, який тікав на Черкащину від війни, судитимуть за держзраду.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Чоловік упродовж липня 2014 – липня 2015 років добровільно вступив до силового блоку терористичної організації "лнр" та чинив збройний опір Силам оборони України поблизу міст Сєвєродонецьк і Лисичанськ Луганської області.

У липні 2022 року він переїхав на Черкащину та оформив статус внутрішньо переміщеної особи. Згодом він знову повернувся на тимчасово окуповану територію Луганщини.

Він перейшов на бік ворога та добровільно вступив до так званої 7-ї окремої гвардійської мотострілецької Чистяківської бригади народної міліції луганської народної республіки, яка з 24 лютого 2022 входить до 2-го армійського корпусу у складі об’єднання збройних сил рф на Донбасі.

Також обвинуваченому було присвоєно військове звання рядовий і призначено на посаду вогнеметника. Мав позивний «Кракен».

Він брав участь у боях проти Сил оборони України поблизу Соледару і населених пунктів Краматорського району. У ході бойових дій він був поранений та у квітні 2023 року звільнений з військової служби за станом здоров’я. Наразі його оголошено в розшук та судом надано дозвіл на затримання.

Джерело

Previous post В Умані двоє братів збували наркотики
Next post На Городищині перевернулася вантажівка із зерном (ФОТО)

Добавить комментарий