Першу стелу пам’яті встановили у черкаській школі — Новини Черкащіни


08 вересня 2023, 09:03

Черкаським архітектором та скульптором Романом Турецьким було розроблено стели пам’яті. На них викарбувані імена черкаських випускників, які відважно боролися за свою державу і віддали за неї найдорожче — власне життя.

Про це повідомляє заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Такі меморіальні комплекси з дозволу рідних будуть встановлені в закладах загальної середньої освіти нашого міста, аби увічнити пам’ять про Героїв, які там навчалися.

Першу таку стелу встановили в Черкаській загальноосвітній школі №29. Разом із рідними загиблих вшанували пам’ять захисників.

375812938_10020722671334852_3718229810859278402_n

На монументі силует воїна як образ хлопців, які віддали своє життя в боротьбі за рідну землю. Метал, з якого виготовлено монумент, з часом буде корозіюватися. Це як символ того, що все може змінюватися, але пам’ять про подвиг — вічна. Таблички з іменами зроблені з нержавіючої сталі, на цей матеріал не будуть впливати атмосферні явища і вони залишаться дзеркальними назавжди.

«Важливо, щоб наша молодь знала імена Героїв, знала про їхні подвиги. Тож ми закликаємо заклади загальної середньої освіти до проведення уроків пам’яті для старшокласників нашого міста. Пам’ять і шана — ті дві важливі речі, які є нашим обов’язком перед Героями і це той фундамент, який має бути закладений молодому поколінню», – зазначає Анастасія Чубіна.

Джерело

Previous post Парки Черкас захистили від особливо небезпечного шкідника, що нищить самшит — Новини Черкащіни
Next post На понад 80% зросла захворюваність на сальмонельоз у Черкаській області — Новини Черкащіни

Добавить комментарий