Під час гасіння пожежі у Смілі врятовано двох осіб — Новини Черкащіни


23 грудня 2021, 18:05

23 грудня близько 02:30 у місті Сміла на вулиці Шевченка в двоповерховому житловому будинку виникла пожежа.

Про це повідомляє УДСНС України в Черкаській області.

На місце події прибув черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини . Під час розвідки, у складі ланки газодимозахисної служби у задимленому середовищі виявлено двох чоловіків, які зазнали отруєння продуктами горіння.

Вогнеборці врятували постраждалих та передали працівникам швидкої медичної допомоги, після чого ліквідували пожежу.

За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

Джерело

Previous post Тергромади Черкащини вперше на електронних торгах продали права оренди земельних ділянок — Новини Черкащіни
Next post Екссекретаря міськради виправдали в апеляційному суді — Новини Черкащіни

Добавить комментарий