Підозрюваний у колабораціонізмі бізнесмен передав допомогу Черкасам. Її роздавав Тренкін — Новини Черкасс

У п’ятницю, дев’ятого лютого, секретар міської ради Юрій Тренкін опублікував у себе на сторінці допис про те, що передав від імені неназваних благодійників допомогу черкаським лікарням. Попри те, що політик приховав назву фонду, ймовірно, йдеться про організацію пов’язану з бізнесменом якого підозрюють у колабораціонізмі.

У повідомленні Тренкін зазначив, що він передав лікарням медичні засоби, зокрема інвалідні візки, ортопедичні подушки та інше. Схожий допис розмістили у соціальних мережах також від імені Благодійної організації “Фонд Дениса Парамонова”. На світлинах під дописом можна розгледіти і Юрія Тренкіна, залученого до процесу передачі допомоги.

У свою чергу Денис Парамонов – бізнесмен із Харківщини, котрий має у власності низку м’ясопереробних комбінатів, зокрема і на тимчасово окупованих територіях. Відповідно до реєстру судових рішень, нині Парамонова разом із низкою спільників, які перебувають у розшуку, підозрюють у колабораціоністській діяльності.

За версією правоохоронців, Парамонов здійснив перереєстрацію власника активів у окупованій частині Запорізької області за законами країни-агресора аби зберегти контроль над підприємствами. Це вдається зробити через естонську фірму, яку ніби-то контролює сам Парамонов разом зі спільниками. 

Правоохоронцям вдалося встановити, що “Бердянський м’ясокомбінат”, який за їх інформацією досі контролює Парамонов, продовжує виготовляти продукцію, яку також використовують для потреб харчування армії-агресора.

Крім того відомо, що підприємство сплачує податки до бюджету російської федерації та її окупаційних адміністрацій. Наприкінці грудня минулого року Парамонову обрали запобіжний захід у вигляді  утримання під вартою із правом внесення застави, яку він і вніс. 

За версією видання “Цензор.Нет”, через свою благодійну діяльність Парамонов намагається “відбілитися” та сформувати імідж мецената. Зокрема нещодавно його фонд розігрував “Бентлі”, який належав Парамонову. 

Однак у коментарі “18000” Юрій Тренкін повідомив, що із Парамоновим не знайомий і про його підозру вперше чує:

— До мене звернувся голова підкомітету Верховної ради Валерій Дубіль і попросив допомогти. Це був благодійний міжнародний фонд “Надія”, а не фонд Дениса Парамонова. Я з ним не знайомий – прокоментував Тренкін. 

Зазначимо, що фонд, про який згадує Тренкін, афілійований із народним депутатом багатьох скликань від ВО “Батьківщина” Валерієм Дубілем.

: Суд закрив справу за звинуваченнями черкаського депутата у корупції

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Previous post На Черкащині виявили незаконний продаж підакцизних товарів
Next post На Черкащині прогнозують аномальне потепління на початку наступного тижня — Новини Черкасс

Добавить комментарий