Після «опору» Бондаренка тарифи в Черкасах суттєво зросли | Новони Черкащіни — огляд політики

Після показового “опору” Анатолія Бондаренка, тарифи на централізоване теплопостачання для абонентів КП "Черкаситеплокомуненерго" суттєво зросли.

Нові тарифи 4 жовтня затвердив виконавчий комітет. Рішення вже опубліковано на сайті міськради, — це значить, що його підписав міський голова. 

“За” голосували — міський голова Анатолій Бондаренко (За майбутє), секретар міської ради Юрій Тренкін (Батьківщина), заступники міського голови: Павло Валенчук (Голос), Віктор Беззубенко (Черкащани), Анастасія Чубіна (Слуга народу), Руслан Ткаченко. 

“Проти” проголосувала заступник міського голови Марина Гаркава (Європейська солідарність). 

Ухвалене рішення призводить до суттєвого зростання тарифів на централізоване теплопостачання для різних категорій споживачів.

Так для населення вартість гігакалорії складатиме 1983,28 грн. (зростання на 58%), для бюджетних установ — 3235,83 грн. (зростання на 174,6%), для інших споживачів — 4629,58 грн. (зростання на 295%). (Докладніше динаміку зміни тарифу в останній тиждень див. у таблиці). 

При цьому в рішенні виконкому зазначається, що різниця вартості зростання тарифів для населення буде покриватися за рахунок міського бюджету. В рішенні неодноразово йде посилання до так званого “меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблем у сфері теплопостачання”, який днями проходив за ініціативи центральної влади в столиці.

Цікаво, що 28 вересня виконком, в тому числі і міський голова, проголосував за підняття тарифів. Те рішення мер зупинив, хоча сам за нього голосував.

Згодом же Анатолій Бондаренко разом з іншими членами виконкому проголосував за ще вищі тарифи. 

Джерело

Previous post 197 округ: двох Войцехівських в бюлетені не буде | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post У шевченківській поліклініці залишили працювати хірурга, невропатолога та деяких інших медиків

Добавить комментарий