Пів сотні юнаків з Черкащини поповнять підрозділи Президентського полку та Командування сил логістики ЗСУ | Черкаські новини — суспільство

На території Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося перше виряджання призовників осіннього призову 2021.

З напутніми словами до майбутніх захисників звернувся військовий комісар Черкаського обласного ТЦК та СП полковник Сергій Лобан, який побажав черкасцям бути мужніми, стійкими та мудрими і поважати своїх друзів по службі та командирів. Також він побажав їм не осоромити честь та гідність своїх батьків та Батьківщини.

Привітав майбутніх військовослужбовців військовий капелан Православної церкви України Володимир. Під час урочистостей отець освятив призовників.

– Знання і навички, які Ви отримаєте під час служби, щоб Ви використовували лише для оборони і захисту Батьківщини та Ваших сімей, а не для агресії та зла, – наголосив отець Володимир.

Призов триває з дотриманням карантинних вимог. Усі юнаки пройшли обов’язкове тестування на COVID-19.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», якщо громадянин призовного віку не отримував повістку, він зобов’язаний прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку до 10 жовтня цього року.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного ТЦК

Previous post За добу рятувальники тричі збирали ртуть у будинках черкащан | Черкаські новини — суспільство
Next post Понад 500 нових випадків COVID-19 виявили в Черкаській області

Добавить комментарий