Північноамериканський тур «Бумбоксу» збирає десятки тисяч доларів на ЗСУ — Новини Черкащіни


21 березня 2023, 18:55

Черкащанин Андрій Хливнюк, який зробив одним із символів новітнього спротиву пісню «Червона калина», подорожує Північною Америкою, збираючи на концертах гроші на підтримку ЗСУ, пише «Козацький край».

З перших днів повномасштабного вторгнення Хливнюк – боєць підрозділу «Софія» патрульної поліції. Службу він поєднує з волонтерською діяльністю, – зокрема, збираючи кошти завдяки концертам.

"Бумбокс" у Нью-Йорку

Завершення зими-2023 гурт «Бумбокс» і його лідер Андрій Хливнюк зустріли двома концертами у Лондоні, після чого вирушили у гастролі Америкою. Спочатку – містами США: Ванкувер, Сіетл, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Маямі, Атланта, Чикаго, Нью-Йорк (два концерти), Детройт. Далі – вирушили до Торонто і Едмонтона в Канаді.

Всього за декілька днів туру, який тривав до 19 березня включно, «Бумбокс» зібрав десятки тисяч доларів на благодійних аукціонах, що проводилися одночасно з концертами.

Ось як гурт звітував на своїй сторінці у соцмережах про перші дні збору коштів:

«З Володимиром Оленським та фондом Help Heroes Of Ukraine ми познайомилися у Сіетлі. Говорили багато і в якийсь момент Володимир запропонував проводити на концертах Бумбокс аукціони, а гроші, виручені від продажу таких артефактів, як, наприклад, футболка Андрія Хливнюка, витрачати на потреби ЗСУ.

Почавши з Сан-Франциско, ми встигли провести чотири аукціони, на яких зібрали 37 500 доларів.

У Сан-Франциско футболку Андрія за 10 000 купила Дар’я Трушкіна, у Лос-Анджелесі його футболку вже за 20 000 доларів купив Павло Чабанов, у Майямі за 5000 доларів Ілля Темний купив розмальовану снарядну гільзу, а в Атланті за 2500 – прапор, підписаний бандою, купив Дiлан…»

Кошти, зібрані під час закордонних гастролів, гурт «Бумбокс» акумулює на закупівлю спорядження, необхідного для контрнаступу ЗСУ – зокрема, на ударні безпілотники Punisher.

Джерело

Previous post За добу рятувальники Черкащини ліквідували 8 пожеж сухої рослинності — Новини Черкащіни
Next post У Черкасах не розминулись ВАЗ та Opel — Новини Черкащіни

Добавить комментарий