Планують розширення: у Смілі сьомий місяць працює релоковане підприємство з Херсону | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Вже сьомий місяць у Смілі працює релоковане підприємство — одна із швейних фабрик «ВІД». На Черкащину виробництво переїхало з Херсону.

Як розповів директор цієї мережі швейних фабрик Ярослав Скрипник, всі їхні підприємства залишились на окупованій території. За рік їм вдалось відновити виробництва на новостворених потужностях. Нині вже мають три швейних виробництва на Черкащині, у Світловодську (Кіровоградська область) та відновили свою фабрику у деокупованій Снігурівці.

Смілянська філія підприємства активно набирає обертів. Тут нині створили більше 60-ти робочих місць. Працівники запевняють: і умови роботи гарні, і зарплата достойна.

На швейних фабриках цієї торгової марки виготовляють форми для різних силових структур. Зокрема у Смілі шиють форму для військових.

Керівниця Смілянського філіалу швейної фабрики Наталія Дементьєва розповіла, що їхнє підприємство планує розширення. У фабрики є замовлення, тож планують збільшувати обсяги і запрошують на роботу швачок — і професійних, і початківців.

За інформацією пресслужби Смілянської міськради

Previous post У Черкасах відбулися змагання пам’яті загиблих поліцейських | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині чоловік вбив товариша, а потім спалив його тіло

Добавить комментарий