Платники Черкащини задекларували понад 3,3 мільярда гривень доходів за 2023 рік | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

На Черкащині триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році.

В.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід зазначив, що громадяни, які отримували доходи, які відповідно до Податкового кодексу України підлягають декларуванню, мають подати річні декларації про майновий стан та доходи й сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Станом на 1 червня громадяни подали понад 8 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік. Загальна сума задекларованого доходу перевищує 3 320,0 млн гривень.

Зокрема, 524 громадянина області задекларували доходи у розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, складає понад 2 073,0 млн гривень. Мільйонери задекларували до сплати 25,9 млн грн ПДФО та 3,6 млн грн військового збору.

За словами очільника обласної податкової, із початку року 2 778 мешканців Черкаської області задекларували право на податкову знижку на загальну суму до повернення з бюджету 13,7 млн гривень.

За інформацією пресслужби ГУ ДПС в Черкаській області

Previous post Битва за сміття: у Черкаській міськраді відмовляють містян платити “Новій якості”, але є нюанс | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У річці Рось втопився чоловік, з початку року в області від води загинули вже 23 людей

Добавить комментарий