Побив та задушив людину — прокуратура Черкащини вимагає примусової госпіталізації зловмисника до спецзакладу | Кримінальні новини

08.09.2023 19:30

За процесуального керівництва прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури до суду скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до чоловіка, який вчинив вбивство свого знайомого.

Слідством встановлено, що 35-річний чоловік, перебуваючи за місцем проживання потерпілого, у ході конфлікту на ґрунті особистих неприязних відносин наніс останньому численні удари кулаками й ногами по голові та тулубу, потім повалив його на землю та почав стискати руками шию, у результаті чого потерпілий помер.

У кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів вини чоловіка у вчиненні умисного вбивства. Однак, результати судово-психіатричної експертизи засвідчили, що на момент вчинення злочину він не міг усвідомлювати своїх дій та керувати ними.

Враховуючи викладене, сторона обвинувачення звернулася до суду з клопотанням про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Источник

Previous post Жителя Хмельниччини засуджено за розбещення власної доньки та дітей співмешканки | Кримінальні новини
Next post Спортдиректор «Сандерленда»: «Русин в последние два года демонстрировал хороший уровень» (9 сентября 2023 г.) — Новости футбола

Добавить комментарий