Початок серпня розпочався погодною нестабільністю

Деталі

Літо вступило в пору поважної зрілості й неспішності – стартував серпень, який вгамовує спеку своїх полуднів і встеляє ранки прохолодними росами.
Про це розповідає головний синоптик області Віталій Постригань.
За його словами, перша половина серпня – спекотне літо, друга – близька до передосіння, коли погода вже нестійка, але в цілому ще досить тепла. А з 2 серпня, після християнського свята пророка Іллі, ночі стають все темнішими та довшими, вода у річках, яка сьогодні на ранок 21º, стрімко остигає.
«Які погодні сюрпризи принесе поточний робочий тиждень у нашому регіоні? У тропосфері так складаються термодинамічні умови, що у поверхні землі, зокрема над південно-східною частиною України пануватиме циклон, тож погода тривалий час буде нестійкою. Мінімум сонця та максимум опадів», – розповідає пан Віталій.
Він каже, що проходження атмосферних фронтів зумовить грозо-зливову небезпечну ситуацію. З урахуванням того, що фронти мають теплі та холодні ділянки, грозові зливи можуть бути як вдень так і вночі. Дуже велика ймовірність, що місцями вони будуть значні. Вдень під час грози в окремих районах можливі град та шквали 15-20 м/с.

 

А сьогодні, уточнює пан Віталій, часом пройде дощ, гроза, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.
3 серпня – дощ, місцями гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 21-26º.
4 серпня –місцями короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 23-28º.
5 серпня – без істотних опадів. Температура вночі 14-19º , вдень 27-32º.
За попередніми оцінками, у вихідні погода стабілізується. Антициклон зумовить переважно сонячну, суху погоду із спекотними денними 30-33º та тропічним ночами 20º.

scroll back to top

Previous post У районі нині проживає 57855 переселенців
Next post В Умані з постаменту знімуть радянські пам’ятники — Новини Черкащіни

Добавить комментарий