Погрожував дружині гранатою: у жителя Жашкова вилучили боєприпаси

 

У Жашкові правоохоронці вилучили гранати та набої у місцевого жителя після повідомлення про домашнє насильство. Інцидент стався 25 травня близько 16:00.
Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

До поліції звернулася 31-річна жителька міста, яка повідомила, що її чоловік вчиняє домашнє насильство та погрожує їй гранатою. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Під час огляду господарського приміщення правоохоронці виявили чотири гранати із запалами та близько 50 набоїв. Вилучені боєприпаси направили на експертизу.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Окрім того, на 38-річного чоловіка склали адміністративні протоколи за фактами дрібного хуліганства, домашнього насильства та злісної непокори законному розпорядженню поліцейських. Матеріали передано до суду.

Джерело

Previous post Жителям Черкащини нагадають про борги за електроенергію
Next post В Ірклієві зустріли захисника, який провів у полоні півтора року

Добавить комментарий