Пожежники — добровольці отримали 150 комплектів спорядження

Деталі

Добровільні формування на Черкащині отримали 150 комплектів бойового одягу та спорядження. Їх для пожежних з усіх районів області передала організація зі Сполучених Штатів Америки “Hand In Hand Logistics”.

 

Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, американські колеги ознайомились з роботою пожежників -добровольців. Зокрема, делегація у складі керівника організації “Hand In Hand Logistics” Лі Шумана, засновника організації “Fire, Rescue, Disaster Management” Марка Лінда та начальника пожежної служби у місті Бруклін-Парку, штат Міннесота, Шона Конвея оглянула пожежні підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони. Також відбувся обмін досвідом і тренінг для добровольців.

 

«Разом з рятувальниками головного управління для добровольців- пожежних колеги зі США показали, як вони рятують людей, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду, як правильно використовують обладнання для цього і надають домедичну допомогу згідно американських протоколів», – розповідають в обласному управлінні ДСНС.
І підсумовують, під час візиту з представниками “Hand In Hand Logistics” підписали меморандум про співпрацю та розвиток добровільних пожежних формувань у нашій області.

scroll back to top

Previous post Рятувальники проводять у районах бесіди про безпеку
Next post Успішна участь вихованців КДЮСШ «Юність» у престижних легкоатлетичних змаганнях

Добавить комментарий