Понад пів мільйона гривень хочуть повернути до бюджету Кам’янської громади

 

На Черкащині прокуратура через суд вимагає повернути до бюджету понад 500 тисяч гривень, які були безпідставно сплачені за електроенергію за завищеною вартістю.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Як встановили прокурори, між виконавчим комітетом Кам’янської міської ради та постачальником електроенергії було укладено договір закупівлі. Згодом сторони підписали низку додаткових угод, якими, за версією прокуратури, всупереч вимогам законодавства збільшили ціну електроенергії та одночасно зменшили обсяги її постачання.

У результаті таких змін вартість електроенергії, за підрахунками правоохоронців, необґрунтовано зросла більш ніж на 500 тисяч гривень.

З метою захисту інтересів держави прокуратура подала позов до Господарського суду міста Києва. У позовних вимогах йдеться про визнання недійсними додаткових угод до договору та повернення безпідставно витрачених коштів до бюджету громади.

Наразі суд відкрив провадження у справі.

Джерело

Previous post Экс‑чемпион мира по версии IBF Дюбуа нокаутировал Уордли и завоевал пояс WBO
Next post На Черкащині двоє чоловіків виловили понад 100 рибин і раків

Добавить комментарий