«Попри всі труднощі ми працювали в «плюс»: що досягла компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» за час існування — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

14.09.2023

Сьогодні, 14 вересня, річниця заснування ТОВ «Черкасиенергозбут». За пʼять років існування компанія зробила свій внесок у розвиток енергетичної галузі України.

Про це під час пресконференція розповів директор Товариства Руслан Самойленко.

За його словами, перші п’ять років роботи компанії припали на нелегкий період для країни. У 2020 році світ охопила пандемія COVID-19, а в 2022 році росія розпочала повномасштабну війну проти України.

“У цей час ТОВ «Черкасиенергозбут» продовжувало працювати й, попри всі труднощі, ми працювали в “плюс”: із прибутком, зі своєчасною виплатою заробітних плат, закупівель і, сподіваюсь, гарним і якісним обслуговуванням споживачів”, – сказав директор.

За час робити компанія намагалася всебічно покращувати підхід та обслуговування споживачів. Зокрема, товариство вже кілька років орієнтується на покращення дистанційної роботи. Як ми писали раніше, для зручності укладення угоди у ТОВ “Черкасиенергозбут” є сервіс електронний договір, який дозволяє укласти угоду онлайн. Він має низку переваг, серед яких – економія часу, оптимізація процесу, а також зниження витрат.

Компанія також надавала підтримку українським військовим і волонтерським організаціям. Зокрема, допомога Силам оборони України здійснювалась як безпосередньо військовим підрозділам, так і громадським організаціям. За словами директора товариства, уже за цей рік компанія виділила понад три мільйони гривень на підтримку військових:

“За кошти, які були надані, закуповувалися квадроцикли, БПЛА та дрони, тепловізори, бронежилети, приціли, медичні вироби, шанцеві інструменти, радіостанції, мобільні та супутникові телефони, планшети та безліч іншого. Вся допомога не лише передається нашим захисникам, а й доставляється нашими працівниками бійцям на позиції. Така допомога є нашим внеском у захист рідної країни”.

Окрім того, четверо працівників компанії також захищають країну, зокрема, й на передовій.

“Ми віримо, що незабаром всі наші хлопці повернуться на свої місця і продовжать роботу в мирній Україні”, – сказав керівник організації.

Нині головними цілями підприємства є своєчасний збір коштів за послуги постачання електроенергії, яку спожили користувачі, і перераховування їх до інших контрагентів, аби вони вже мали технічні та фізичні можливості обслуговувати користувачів або аварійно усувати пошкодження.

“Ми виконуємо наші вимоги на майже 100 %. У нас є проблеми з розрахунками за спожиту енергію, але якщо ми говоримо про Черкаську область, то системний оператор – ТОВ “Черкасиобленерго”, отримує всі кошти”, – розповів під час пресконференції Самойленко.

Previous post Черкащанина, яки закликав повалити держвладу в Україні, змусили прочитати історичні книги та написати про свої враження — Новини Черкас за сьогодні
Next post Незвичний прихисток для котів створили в нашій області

Добавить комментарий