Породіллі Черкащини знову отримуватимуть бебі-бокси | Новини Умані

Міністерство соціальної політики України оголосило компанію–переможця на постачання Пакунків малюка, які українські матусі не отримували майже рік. Перші Пакунки вже зібрані та чекають на відправку.

Починаючи з наступного тижня пологові будинки та центри соціального захисту у всіх регіонах України отримають свої бебі-бокси. Логістичний центр під зав’язку заповнений та готовий до відвантаження перших подарунків для новонароджених. Укладений договір із виробником Пакунків малюка дозволяє закупити 53 000 бебі-боксів із загальною економією 63 млн грн для держави.   

Нагадаємо, що через невчасне проведення тендеру в деяких регіонах вони закінчилися ще у лютому, але вже навесні Пакунків малюка не було по всій Україні. Розвозка останньої партії бебі-боксів у кількості 50 000 штук була остаточно завершена у кінці лютого 2021 року. А проведення тендерних процедур на закупку нової партії боксів затрималось внаслідок помилок, допущених у тендерній документації, довготривалого вибору закупівельної організації та необхідності внесення поправок до закону.

Укладена тендерна рамкова угода із постачальником боксів є дійсною до кінця 2021 року. На початку  2022 року Міністерство соціальної політики має провести новий тендер. Сподіваємося, що він відбудеться вчасно, і матусі зможуть отримувати бебі-бокси на постійній основі та без перебоїв.

Джерело: ВиЧерпно2

Previous post Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с
Next post В Умані 11-річна школярка вистрибнула з вікна 8 поверху | Новини Умані

Добавить комментарий