Працівники КП «ВодГео» долучились до закупівлі автівки ЗСУ

Деталі

Смілянські водяники зібрали частину коштів для того, щоб придбати позашляховик для одного із підрозділів наших захисників.

 

 

Військові записали відеоподяку всім, хто долучився до збору: «Дякуємо нашим рідним і близьким, а також колективу комунального підприємства «ВодГео». Разом до Перемоги. Слава Україні!»

scroll back to top

Previous post У Смілянській громаді пройшла зустріч з ветеранами
Next post Мати дозволила неповнолітньому сину сісти за кермо і він збив дитину

Добавить комментарий