Деталі
Смілянські водяники зібрали частину коштів для того, щоб придбати позашляховик для одного із підрозділів наших захисників.
Військові записали відеоподяку всім, хто долучився до збору: «Дякуємо нашим рідним і близьким, а також колективу комунального підприємства «ВодГео». Разом до Перемоги. Слава Україні!»

