Працівники самоврядного органу Жашківської громади, у складі збірної команди Уманського району, вибороли перше загальнокомандне місце в обласній Спартакіаді | Новини Жашківа

15 жовтня на центральному стадіоні м. Черкаси держслужбовці та працівники самоврядних органів Черкащини змагалися у різних видах спорту в рамках щорічної обласної Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 

 У змаганнях цього року взяли участь команди Золотоніського, Звенигородського, Черкаського та Уманського районів. ??Зокрема до складу збірної Уманщини увійшли й представники Жашківської міської територіальної громади – староста Скибинського старостинського округу Денис Курко, староста Сабадаського старостинського округу Галина Янчук, керівник Жашківського підприємства теплових мереж Володимир Бурлуцький, директор КУ «Стадіон Центральний» Богдан Лавренюк і головний спеціаліст відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради Олег Остапенко.

 Наші земляки гідно доповнили командний склад Уманського району, який в результаті отримав на обласній спартакіаді абсолютну першість. У змаганнях із футболу відзначився Б. Лавренюк (командне І місце), із волейболу – Д. Курко та В. Бурлуцький (командне І місце), із шахів – Г. Янчук (ІІІ місце серед жінок), із настільного тенісу – О. Остапенко (І місце серед чоловіків).

 Тож Жашківська міська рада та, зокрема, міський голова Ігор Цибровський висловлює вдячність працівникам громади за участь у заході, спортивний азарт, самовіддачу та гідний внесок у перемогу Уманщини. 

 Пишаємось нашими земляками та вітаємо всіх учасників збірної команди району з яскравою перемогою!

Так тримати!

Previous post Черкаський патрульний у Лимані отримав «Знак Пошани» — Новини Черкащіни
Next post На Черкащині керівник добровольчого формування тергромади торгував гуманітарною допомогою

Добавить комментарий