Деталі
Вже з наступного місяця правоохоронці одержать підвищені зарплати.
Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
На такі потреби у держбюджетц передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд.грн.
Зарплати буде збільшено працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого. Це не тільки поліцейським, а й рятувальникам, прикордонникам, нацгвардійцям, працівникам міграційної служби.
Міністр наголосив, що кошти для такого підвищення заробітних плат вдалось отримати завдяки спецоперації «Акциз». Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн.
«Також хочу зазначити, що вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу», — повідомив Денис Монастирський.

