Представники групи компаній Win Experts провели робочу нараду із керівництвом Черкаської ОДА та головами ОТГ — Новини Черкащіни


02 жовтня 2021, 21:44

Вчора, 1 жовтня, представники групи компаній Win Experts разом із керівництвом Черкаської ОДА та головами ОТГ провели робочу зустріч.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомив президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор Лещинський.


За його словами, на робочій зустрічі обговорили пілотний проект створення “Платформи контролю якості виконання державних програм на основі багатоцільової кадастрової системи України”:

“Наші фахівці запропонували зібрати дані про об’єкти нерухомості, проаналізувати ту інформацію та організувати її актуалізацію. Також створити геоінформаційну модель території, інтегрувати дані БТІ, містобудівні та землевпорядні документи. І створити прототип кадастру нерухомості”.

Віктор Лещинський підкреслив, що в результаті громади Черкащини отримають 100% впорядкування земельних і майнових відносин; розрахунок збільшення надходжень від податків за землю та нерухомість у бюджет громади та систему контролю бюджетних інвестицій у конкретні об’єкти.

У підсумку присутні домовилися про подальшу співпрацю за цими напрямками.

Джерело

Previous post До уваги черкащан! Україна повністю перейшла на електронний лікарняний | Новини Умані
Next post Ірдинські болота можуть знову стати місцем промислового видобутку торфу — Новини Черкащіни

Добавить комментарий