Презентували унікальну збірку пісень з QR-кодами від смілянських авторів

Деталі

Символічно, що 1 жовтня, у Міжнародний день музики, у міському будинку культури відбулась презентація унікальної збірки – вийшла у світ книжка пісень, написаних смілянськими поетами і музикантами «Оспівана в легендах і піснях».

 

Оригінальну збірку було створено і надруковано у КП «Медіа-центр» за сприяння міської влади та за спонсорської підтримки смілянської міської організації Всеукраїнське Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ».
Працівники відділу культури провели чудову презентацію збірки, на якій були присутні автори текстів та музики, артисти, громадські діячі та всі, кому не байдужі культурні події Сміли.

 

До слова запросили представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ» — голову міської організації, депутата міської ради Олега Книжа та активного діяча Всеукраїнського Об’єднання Олександра Головченка. Вони повідомили, що всі добрі справи «ЧЕРКАЩАН» не можуть відбутися без підтримки постійного мецената – ФОП Віталія Феліксовича ЛИСЕНКА. А коли «ЧЕРКАЩАНИ» дізналися, що готується у друк така необхідна й нова для нашого міста збірка, якої ще ніколи не було у Смілі, вони захотіли допомогти реалізувати цю ідею. Адже збірка «Оспівана в легендах і піснях» повинна залишити слід в історію нашого краю, вона збирає твори найкращих смілянських авторів і талантів та прославляє нашу малу Батьківщину.
Привітала всіх зі святом жінка, яка була натхненником ідеї та першою взяла в руки новеньку збірку — директор комунального підприємства «Медіа-центр» Людмила Скороход. До речі, цю унікальну книжку можна придбати у КП «Медіа-центр».
Як завжди, цікаво, доступно, розумно розповіла про книжку автор ідеї та обкладинки – журналістка КП «Медіа-центр» і краєзнавиця Юлія Харченко. Пані Юлія повідомила про особливість цієї книжки – у ній є QR-коди, відсканувавши які можна відразу прослухати ці пісні на ютуб каналі радіо «Тясмин».

 

Виступив літературний редактор книги Анатолій Горбівненко. Він назвав поетів та музикантів, твори яких увійшли до книги.
Надали слово й самим поетам. Яскравою і творчою, як і сама пані Тетяна Шугар-Благодарна, була її промова та подяка укладачам збірки. Свою думку висловила письменниця і поетеса Лілія Блискавиця, цікаву репліку сказав екс-редактор газети «Сміла» Олексій Пухний.
Всі виступи поєднувалися з музичними номерами. На сцені зіграв Микола Сюмак, музичні твори якого увійшли в нову збірку, він акомпанував своїй доньці – неповторній Світлані Кривошеї.
Потім прозвучала пісня від композитора-аматора Едуарда Захарченка на слова місцевої поетеси Надії Матюшенко-Гребенюк.
На вірші місцевої поетеси і художниці Ніни Корсунь поклали музику Марини Чиханової – композиторки, яка у 2014 році переїхала у Смілу із Макіївки Донецької області. Тож чудову пісню, яка вийшла в наслідок творчої співпраці, виконала наша місцева артистка – зірка із сильним голосом, прекрасна Тетяна Бреус.
Візитною карткою Сміли стала пісня, написала місцевими авторами Олексієм Бакуменком та Григорієм Миценком «Вечір над Тясмином» — у виконанні вокального дуету у складі красивих і вишуканих Ірини Бобошко та Марини Даниленко.
Учасників та гостей презентації привітали вихованці дитячої школи мистецтв: Анастасія Мигаль (керівник Тетяна Кулініч), Аліна Хлівна (керівник Світлана Сьомченко), юні любителі поезії.
Завершилась святкова зустріч виконанням легендарної пісні, яка стала гімном нашого міста, і звучала на звітному концерті кращих творчих колективів Сміли в Черкасах. Цю пісню виконав автор та композитор, твори якого також увійшли у збірку «Оспівана в легендах і піснях», — Володимир Петрусевич.

 

 

 

scroll back to top

Previous post Наступного тижня на Черкащині не будуть курсувати деякі поїзди
Next post З нагоди Дня працівників освіти у Смілі нагородили кращих педагогів, вихователів і керівників гуртків

Добавить комментарий