При жіночому монастирі утворили добровільну пожежну команду | Новони Черкащіни — огляд політики

На Чигиринщині віднині є добровільна пожежна команда Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря. Це перша команда таких пожежниць у країні.

Про це повідомляє сайт Черкаської ОДА. 

Послушниці та прихожанки монастиря будуть на варті безпеки місцевих жителів. Для цього команда добровольців пройшла спеціальну підготовку у професійних рятувальників.

За статистикою, 40% пожеж трапляються саме в сільській місцевості. У ситуації, коли лік іде на хвилини, такі команди добровольців на місцях украй важливі. Надто коли йдеться про віддалені села. Такі волонтери першими прийдуть на допомогу за мінімум часу, доки прибудуть рятувальники.

Джерело

Previous post Справа черкаської «автохамки» дійшла до касації (Відео) | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post ЗНО—2022: уже відомо, скільки треба заплатити за іспити для вступу до вишів

Добавить комментарий