Присвоїли фіктивну інвалідність сину посадовця: на Черкащині повідомили про підозру групі лікарів | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

На Черкащині правоохоронці викрили групу лікарів, які організували схему видачі підробленого медичного документа.

Під слідством опинилися терапевт, невропатолог, хірург та офтальмолог обласного центру медико-соціальної експертизи, а також ортопеди-травматологи міської лікарні.

Поліцейські встановили, що медичні працівники внесли до офіційних документів неправдиві відомості для присвоєння пацієнту групи інвалідності.

До лікувального закладу на території Черкаської області із побажанням про отримання статусу особи з інвалідністю звернувся 27-річний родич посадовця органу місцевого самоврядування. Відповідно до встановленого лікарем-травматологом діагнозу, у чоловіка виявили порушення функції опорно-рухового апарату.

На підставі цього висновку пацієнта направили на медико-соціальну експертну комісію, представники якої власними підписами засвідчили у молодого чоловіка наявність захворювання, яке належить до ІІ групи інвалідності.

На підставі зібраних доказів чотирьом представникам МСЕК та завідувачу травматологічного відділення поліцейські повідомили підозри за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), а лікарю-травматологу центральної міської лікарні — за ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За інформацією пресслужби Національної поліції України

Previous post В області сьогодні не всім споживачам вимикатимуть світло (АДРЕСИ) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині під час епідсезону на грип та ГРВІ зафіксували майже 200 тисяч випадків захворювань — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий