Про сертифікати, що підтверджують вакцинацію від СОVID-19

Деталі

 

СОVID-сертифікат – документ в електронній формі, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, який формується та видається уповноваженою установою держави, містить персональні, зокрема, медичні, дані власника і передбачає можливість автоматизованої перевірки чинності документа та його належності власникові.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.2021 №677 в державі зареєстровано документи – внутрішній СОVID-сертифікат України і міжнародний СОVID-сертифікат України.
Внутрішній СОVID-сертифікат України – сертифікат, виданий в Україні та призначений для використання на території України, підтверджує вакцинацію на СОVID-19, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби.
Міжнародний СОVID-сертифікат України виданий в Україні та призначений для використання за межами України сертифікат, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби (UAСОVIDCertificate).
Формування СОVID-сертифікатів здійснюється на підставі відомостей, які містяться та надходять з центральної бази даних, Єдиного державного демографічного реєстру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Уповноваженою установою для формування і засвідчення СОVID-сертифікатів в Україні є державне підприємство «Дія».
Формування СОVID-сертифікатів України здійснюється уповноваженою установою за запитом громадян, які звернулись до «Дії». Запит повинен мати електронний підпис відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».
Формування запиту проводиться через мобільний додаток Порталу Дія, який передбачає підтвердження особи-запитувача. Кожному СОVID- сертифікату присвоюється унікальний електронний ідентифікатор та формується QR-код.
СОVID-сертифікати містять персональні дані запитувача і медичну інформацію (про хворобу, вакцинацію, тестування).
Строк дії міжнародного і внутрішнього СОVID-сертифікату України визначається клінічними критеріями його формування і використання. Повідомлення про формування СОVID-сертифікату надсилається автоматично засобами Порталу Дія.
СОVID-сертифікати та їх паперові копії мають однакову юридичну силу.

scroll back to top

Previous post Грейдерують трасу Н-01, тому центром Сміли буде важче проїхати. Фотофакт
Next post Учні Сунківського ліцею вчаться копати окопи для стрільби лежачи

Добавить комментарий