Пройшла районна нарада силовиків

Деталі

У районі відбулася нарада за участі керівників районних відділів СБУ, Нацполіції, Черкаської та Смілянської окружних прокуратур, начальника районного управління ДСНС та спеціалістів відділів райадміністрації. Мета зібрання –забезпечення безпеки та захисту населення району.

 

Як наголошує голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко, враховуючи новий навчальний рік разом із представниками органів силових структур, обговорили питання, що стосуються захисних споруд для населення у районі.
«З початку повномасштабного вторгнення російської федерації, часті сигнали тривоги, ракетні атаки, а також хімічні та радіаційні загрози, стали нашою реальністю. Тому забезпечення доступності укриттів та їх належний стан є надважливим питанням», – говорить пані Валерія.
Загалом, каже вона, силами органів місцевого самоврядування у Черкаському районі було обладнано 163 найпростіших укриття. Наразі працівники ДСНС та Нацполіції продовжують обстеження захисних споруд.
«Також у співпраці з робітниками ДСНС, на випадок блекаутів, продовжуємо облаштувати «пункти незламності» аби бути готовими до будь-якого сценарію підступного ворога. Тож готуємося до наближення осінньо-зимового сезону та пам’ятаємо про безпеку», – підсумовує голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Маємо таке різноманіття засобів ППО, якого нема у всьому світі
Next post Ветеранів області запрошують здобути базові знання із програмування

Добавить комментарий